شش مدل از جدیدترین مدل ها

شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو

۱. مبل راحتی تختخواب شو شیک و مدرن

 شش مدل از جدیدترین مدل ها مبل‌های تختخواب‌شو ۹۹، موضوع مورد بحث ما در مقاله پیش رو است.

این مبل به‌ صورت کاناپه دو نفره ساخته‌ شده است. استفاده از آن در اتاق نشیمن یک گزینه بسیار مناسب است؛ زیرا شما در زمان استراحت بدون نیاز به‌ وسیله خاصی تنها با یک بالشت و پتو و با سه حرکت، یک‌ تخت خواب در کنار خود دارید!

زمانی که کاناپه را از سمت بالا به پایین می‌کشید، مشاهده می‌کنید که یک‌ تخت در زیر کاناپه قرارگرفته است. تشکی در زیر کاناپه تعبیه‌شده است که کار شما را بسیار ساده کرده است و شما نیاز به تهیه تشک برای این تخت ندارید. و زمانی که تخت با سه حرکت رو به عقب بسته می‌شود، بدون اینکه به ترکیب اولیه کاناپه دست‌ خورده باشد، می‌توانید از آن استفاده کنید. از مزیت‌های این مبل تختخواب‌شو  این است که شما نیاز به تشک برای استراحت ندارید؛ همچنین بعد از استفاده از آن، شکل و ظاهر اولیه آن بدون تغییر باقی می‌ماند. پایه‌های فلزی محکم تخت ایمنی شما را در زمان استراحت به‌ خوبی حفظ می‌کند. همچنین با تعبیه کردن یک میز کوچک بر روی دسته می‌توانید از قابلیت آن نیز بهره ببرید. این مورد یک اکسسوری مناسب برای قرار دادن چایی و یا قهوه روی دسته مبل به هنگام تماشای تلویزیون محسوب می‌شود.همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک روتختی و چند بالشت، آن را به یک‌ تخت خواب دونفره در اتاق‌ خواب خود تبدیل کنید و در صورت نیاز از کاناپه آن استفاده کنید.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

۲. مبل راحتی تخت شو رامونا

اگر به دنبال خرید ست مبلمان راحتی هستید که کاناپه آن قابلیت تخت شدن داشته و بتوانید از آن استفاده کنید، مبل راحتی تختخواب شو رامونا می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای شما باشد. چرا که کاناپه سه نفره این مدل قابلیت تختخواب شدن داشته و در عین حال به هیچ وجه مشخص نیست که کاناپه تختشو است و به نظر یک مبل سه نفره معمولی می‌آید.در کاناپه سه نفره مبل راحتی رامونا از یرق آلات بسیار محکم و بادوامی استفاده شده است تا طول عمر این مبل بالا رفته و در اثر باز و بسته شدن در طولانی مدت از کیفیتش کاسته نشود.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

۳. کاناپه راحتی تختشو

دومین مبل از سری نمونه‌های جدیدترین مدل مبل تختخواب شو ۹۸ که قصد معرفی آن را داریم، کاناپه دونفره‌ای است که قابلیت تبدیل‌ شدن به تختی راحت را دارد. از مزیت‌های بارز این تخت استفاده از تخت یک‌ نفره و دو نفره آن است. شما در صورت نیاز می‌توانید از کاناپه و تخت یک‌ نفره آن به‌ صورت هم‌زمان بهره ببرید. همچنین می‌توانید به‌ راحتی از دو تخت برای استراحت استفاده کنید. برای این کار به‌ صورت کشوی از زیر کاناپه تخت را به بیرون بکشید و تخت دوم را با جابجا کردن بالشت‌های روی مبل به دست بیاورید.شما با استفاده از دو تشک تخت، بالشت و پتو، صاحب یک‌ تخت خواب دو نفره می‌شوید. پس‌ از اینکه استراحت شما تمام شد، به‌ راحتی با چند حرکت می‌توانید تخت را به حالت کاناپه‌ای تبدیل کنید. از مزایای استفاده از این مدل تختخواب‌ها می‌توان به بهره‌گیری از فضا اشاره کرد. شما بدون خرید تخت با یک تیر دو نشان می‌زنید. استفاده از کاناپه و تخت به‌صورت هم‌زمان از مزایای این مدل تختخواب‌ها به شمار می‌رود.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

۴. مبل چوبی تختخواب شو کلاسیک

یکی از شیک‌ترین و کلاسیک‌ترین کاناپه‌های تختخواب‌شو این مدل است. در نگاه اول شما صاحب یک کاناپه چوبی شیک به انضمام یک کتابخانه زیبا و کوچک هستید.با باز کردن کشوی زیر کاناپه، اکنون شما می‌توانید تمام وسایل لازم و ضروری خود را در آن جایگذاری کنید. تا به‌ حال شما شاهد یک کاناپه، کتابخانه و کشوی بزرگ و جادار هستید.می‌توانید درحرکت چهارم با باز کردن کاناپه به‌ راحتی پای خود را دراز کرده و به استراحت بپردازید. برای این منظور از دو بالشتی که بر روی کاناپه تعبیه‌ شده است، برای استفاده بهره ببرید و بالشت سوم را به‌ صورت پشتی در پشت کمر خود قرار دهید.

حرکت چهارم بدون شک شما را شگفت‌زده خواهد کرد؛ می‌توانید از بالشتی که در پشت کمر خود قرار داده بودید، برای پر کردن قسمت سوم استفاده کنید.حال شما شاهد یک‌ تخت خواب بزرگ سه‌ نفره هستید که تنها با چند حرکت از یک مبل راحتی بوجود آمده است. یک‌ تخت خواب چوبی شیک که با استفاده از یک کتابخانه چوبی جلوه داده‌ شده است.نمای تخت از روبرو شبیه به یک‌تخت چوبی کلاسیک و شیک است که گویی دو کشو در پایین تخت تعبیه‌ شده است. این به دلیل طراحی زیبای آن در زمان ساخت است که شما چنین تصوری می‌کنید.در پایان، با جایگذاری دوباره وسایل، شما شاهد یک کاناپه دو نفره شیک هستید که می‌توانید در زمان استراحت از آن بهره ببرید. این مدل جدید مبل تختخواب شو می‌تواند برای افرادی که عاشق مطالعه قبل از خواب هستند بسیار مناسب باشد. چرا که به راحتی می‌توانند کتاب‌های خود را در قفسه کناری مبل قرار داده و آن را هر زمانی که خواستند مطالعه کنند.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

۵. مبل تختخواب شو آلبرتا

آلبرتا نیز همانند مدل رامونا به صورت ست کامل قابل سفارش بوده برای افرادی که به دنبال خرید یک مدل مبل راحتی هستد که کاناپه سه نفره آن قابلیت تختخواب شدن داشته باشد، گزینه‌ای مناسب به حساب می‌آید. مبل آلبرتا در رنگ بندی‌های مختلفی موجود بوده و می‌توانید آن را با سلیقه خود و با هر پارچه‌ای که مد نظرتان باشد خریداری کنید.در زیر می‌توانید تصاویری از کاناپه سه نفره این مدل را مشاهده کنید که پشتی آن قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه‌ای داشته و می‌توانید در مواقعی که قصد استراحت دارید آن را بچرخانید تا کاناپه تبدیل به تخت شده و به سادگی از آن استفاده کنید. در ست مبل راحتی آلبرتا از لمسه کاری نیز استفاده شده و همین امر زیبایی این مدل را دو چندان می‌کند.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

۶. مبل تختخواب شوی کنترلی

مبل کنترلی یکی از کاناپه‌هایی است که به‌ صورت اتوماتیک به تخت تبدیل می‌شود. ظاهر این مبل بسیار شیک و ساده است.  شما در زمان نیاز به استراحت می‌توانید از این کاناپه زیبا به‌جای تخت استفاده کنید.یک‌ تخت خواب دو نفره در کنار یک کاناپه دونفره شما را به خواسته‌هایتان می‌رساند. برای استفاده بهتر از فضاهای کوچک، شما می‌توانید از این گونه تختخواب‌های زیبا بهره ببرید.

 شش مدل از جدیدترین مدل مبل‌های تختخواب‌شو- از مقالات وبسایت فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *