همه مطالب

7 نکته خرید یک مبل تختخواب شو با کیفیت

7 نکته خرید یک مبل تختخواب شو با کیفیت-از سری مقالات وبسایت مبلمان لتو

مبل تختخواب شو با کیفیت

7 نکته خرید یک مبل تختخواب شو با کیفیت:

  • هر اتاقی را به اتاق خواب تبدیل کنید

در زمان خرید مبل و کاناپه تختخواب‌شو به یاد داشته باشید که این مبل در درجه اول برای نشستن به کار می‌رود. بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که به دنبال ویژگی‌هایی مشابه با یک مبل معمولی مانند طراحی مطابق با نیازها و استایل خود بگردید. تنها تفاوت این است که در کنار همه اینها بایستی به مواردی مثل تشک راحت و مکانیزم آسان نیز دقت کنید.

  • به دنبال مبلی با کلاف (اسکلت مبل) محکم باشید

قوی‌ترین و بادوام‌ترین کلاف ها برای هر نوع مبلمانی، از جمله کاناپه های تختخواب شو آن‌هایی است که از چوب سخت خشک‌شده در کوره یا ترکیبی از چوب سخت خشک‌شده در کوره و تخته چندلایه ساخته شده‌اند. از خرید مبلمانی با  کلاف‌های ساخته شده از چوب‌های نرم‌تر مانند چوب کاج اجتناب کنید.

قرار نیست که شما برای جابجایی و تخت شو کردن مبل ها قهرمان پرورش اندام یا قوی ترین فرد جهان شوید!بارز ترین ویژگی مبل تختخواب شو خوب سبک بودن آن است، سبک ترین مبلمان تختخواب شو را انتخاب و خریداری کنید تا هر شب سنگینی اش مانع از استفاده قابلیت تخت شو اش نشود.

7 نکته خرید یک مبل تختخواب شو با کیفیت-از سری مقالات وبسایت مبلمان لتو

  • صاف بودن لبه‌های داخلی را بررسی کنید

بسیاری از اجزای مکانیزم بازوبسته شدن مبل تخت خواب شو از جنس فلزات است و به همین جهت تمام اجزای سازوکار داخلی یک مبلمان تخت‌خواب‌شو باید لبه‌های صافی داشته باشد تا ملحفه‌ها و پتوها به آن گیر نکند و در نتیجه پاره نشود. زمانی که از یک مبلمان تخت‌خواب‌شو در خانه استفاده می‌کنید و حتی آن‌هایی که بهترین سازوکارهای کارکرد را دارند، این ایده مناسبی است که قبل از بستن مبل، ملحفه‌ها و پتوها را از روی آن بردارید. این کار باعث می‌شود هم‌ترازی اجزای مختلف تغییر کند.

  • مکانیزم باز و بسته شدن آسان و با کیفیت

مکانیزم یک مبلمان تخخواب شو خوب باید در یک حرکت نرم و بدون صدا کردن و یا گیر کردن باز و جمع شود. به دنبال کاناپه هایی باشید که با یک میله قفل طراحی شده‌اند تا از بسته شدن مناسب آن و همچنین باز شدن راحت آن مطمئن باشید. به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که اجزای سازوکار باز شدن به خوبی کنار یک‌دیگر قرار گرفته و قرار نیست قطعات آن به راحتی بشکند یا شل شود.

  • تناسب مبل تختخواب شو با فضای داخلی خانه

قبل از خرید مبل به ویژگی مبل تختخواب شو خوب خود دقت کنید، مبل شما باید جای مشخصی را اشغال کرده و آن قدر بزرگ نباشد که مانع رفت و آمد شما شود.
برخی از افراد قصد دارند از مبل برای استراحت نیز استفاده کنند، این افراد باید دقت کنند که اولا مبلی خریداری کنند که طول زیادی داشته باشند تا بتوانند به راحتی روی آن دراز بکشند، ثانیا باید به دسته مبل دقت کنند تا به اندازه نشیمنگاه مبل نرم بوده و برای استراحتشان مناسب باشد.
  • کیفیت تشک را بررسی کنید

یک تشک با کیفیت موجب یک خواب راحت در شب می‌شود و بدن را در شانه‌ها، لگن و کمر به راحتی حمایت می‌کند. لزوماً یک تشک ضخیم‌تر، بهتر نیست و ممکن است یک تشک نازک‌تر با ساخت بهتر، حمایت بهتری از بدن داشته باشد. شما همچنین می‌توانید در زمان استفاده از مبلمان تخت‌خواب‌شو برای خواب، از یک پد تشک راحت بر روی آن استفاده کنید. البته چیزی که باید به آن دقت کنید کیفیت استاندار فوم تشک مبل است که باید در حد متوسط نرمی و سفتی قرار داشته‌باشد تا طیف بیشتری از افراد از آن استفاده کنند. دقت داشته باشید که تشکی که زیادی نرم باشد مشکلات جدی برای کمر و ستون مهره‌ها بوجود می‌آورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *