همه مطالب

مفهوم دکوراسیون

art deco - مفهموم دکوراسیون - مقالات وبسیات فروشگاه اینترنتی لتو

مفهوم دکوراسیون

وقتی که بحث از دکوراسیون می‌شود، ممکن است یک پدیده و حرکتی که به تازگی رایج شده به ذهن ما خطور کند. اما اگر به تاریخ نگاه کنیم می‌بینیم که ازخیلی سال‌ها پیش تا کنون مردم مکان‌هایی را که در آن زندگی می‌کنند با استفاده از وسایلی که دارند تزئین می‌کنند، به عبارتی دکورمی‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم محیطی که در آن زندگی می‌کنیم و وقت میگذرانیم به ما انرژی مثبت بدهد که بتوانیم ازآن لذت ببریم. فرقی نمی‌کند خانه باشد، محل کارمان باشد یا هرجایی دیگر؛ پس در این حالت است که دست ‌بکار می‌شویم و متناسب با شخصیت و سلیقه‌ی خودمان، محیط زندگی‌مان را تزئین می‌کنیم.

« با توجه به این توضیحات مفهوم دکوراسیون را می‌توان هنر تزئین فضاهای داخلی و خارجی محیط پیرامون خودمان تعریف کرد. »

Art Deco

یک جنبش هنری که در سال 1925 با نام Art deco در پاریس پدیدار شد. این یک سبک طراحی است که در معماری، هنر‌های تزئینی و مبلمان کاربرد دارد. این جنبش طراحی مدرن، صنایع دستی با کیفیت و استفاده از مواد خوب را گردهم آورده است. طرح art deco  برگرفته از اشکال مختلف هندسی مثل مثلث، ذوزنقه، دایره و خطوط تیز و همچنین یکی از محبوب‌ترین حرکات هنری سال‌های اخیراست. با این حال به جای طرح‌هایی که تنها Art deco  را نمایندگی می‌کنند، استفاده از طرح‌هایی که این سبک را با سبک مدرن ترکیب می‌کنند ترجیح داده می‌شوند.

art deco - مفهموم دکوراسیون - مقالات وبسیات فروشگاه اینترنتی لتو

 

دکوراسیون بی‌انتها… یا مدرن

این سبک از طراحی دکوراسیون به شدت توصیه میشود، چرا‌که این روند شما را از تغییرات جدید کلی هر‌ساله نجات می‌دهد، به عبارتی مد طولانی‌تری نسبت به مابقی طرح‌ها دارد. در این سبک؛ طرح‌های مینیمال، مبلمان‌های ساده‌ای هستند که تطبیق پذیری را فراهم می‌کنند و به راحتی می‌توانند با هر سبکی مطابقت داشته باشند.

از بهترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها در این سبک می‌توان به مبل‌های تختخواب‌شو اشاره کرد، چرا‌که علاوه‌بر پیروی از سبک مدرن، به دلیل کم حجم بودن قابل استفاده درهر خانه‌ای با هر متراژی هستند.

اگر شما هم مثل خیلی‌های دیگر خواهان تغییر دکوراسیون منزلتان در سال جدید هستید و می‌خواهید فضای زندگی خود را با زیبا‌ترین و راحت‌ترین مبلمان تجدید کنید، فروشگاه مبل لتو آماده است تا با مدل‌های خلاقانه و چشم‌نواز، این فرصت را به شما ارائه دهد.

در فروشگاه مبل لتو شما به راحتی می‌توانید، گزینه‌های مختلفی از بین محصولات باکیفیت، شیک و مدرن را متناسب با سلیقه‌ی خود انتخاب کنید و برای سبکی نو از زندگی آماده شوید.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *