همه مطالب

ایده های دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ایده های دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ایده های دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ایده های دکوراسیون آرایشگاه مردانه

آرایشگاه از روزهای نخستین تأسیس خود بسیار تغییر کرده است.امروزه آرایشگاه ها تنها محل اصلاح مو نمیباشند بلکه از آرایشگاه به عنوان مکانی برای نیازهای سلامتی و حتی اقدامات جراحی زیبایی هم استفاده میشود، دکوراسیون آرایشگاه های مردانه میتواند جذابتی را برای مشتریان شما ایجاد نماید که مجددا آنها را به آرایشگاه شما بکشاند. در این مقاله ایده هایی جدیدی برای آرایشگاه مردانه میگوییم که میتواند یکی از راههای جذب مشتری در ارایشگاه مردانه باشد. آرایشگاه های معمولا دارای مشتریانی هستد که به دنبال زیبایی هستند و یک محیط زیبا می تواند به شما در جذب مشتریان تان بسیار کمک کند. اگر به دنبال ایده های جذاب برای دکور آرایشگاه مردانه هستید، در این مطلب همراه ما باشید تا با جدیدترین مدل های دیزاین آرایشگاه مردانه آشنا شوید.

ایده های دکوراسیون آرایشگاه مردانه - از سری مقالات فروشگاه اینترنتی مبلمان لتو

طراحی جسورانه و زیبا

رنگهای روشن باعث زنده بودن و زنده ماندن آرایشگاه می شود. صندلی های پررنگ مثلا قرمز در تضاد با دیوارهای سفید ، جلوه ای چشمگیر و چشم نواز را برای آرایشگاه های مردانه ایجاد می کند که فضای خوبی را در آرایشگاه شما ایجاد خواهد کرد.

 استفاده از عناصر و المان های طبیعی در آرایشگاه مردانه

استفاده از المان هایی نظیر پوستر و تابلوهایی با مضامین مربوط به آرایشگاه و همچنین مضامین طبیعت هم باعث ایجاد جلوه ای متفاوت خواهد شد. همچنین شما میتوانید از گیاهان طبیعی نیز  برای تزیین آرایشگاه مردانه استفاده نمایید.

دکوراسیون شیک و مدرن آرایشگاه مردانه

استفاده از دکورهای شیک و مدرن و به تعبیری امروزی میتواند گزینه مناسبی برای جذب مشتری و جذابیت دکور آرایشگاه شما شود البته توجه کنید که استفاده از دکورهای مدرن  گران قیمت برای بخش های پیشرفت کرده شهر و بالا شهر ها پیشنهاد میشود.

دکوراسیون سنتی آرایشگاه مردانه

شما میتوانید از دکوراسیون داخلی سنتی در بخش هایی از شهر که جنبه باستانی و تاریخی دارد به عنوان دکوراسیون آرایشگاه مردانه بهره ببرید.

استفاده از سنگ مرمر ، سرامیک زیبا ، در دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه بو همچنین بوی خوش در آرایشگاه و براق بودن سطوح یعنی استفاده از کابینت های براق برای آرایشگاه در زیبا و شیک بودن دکور کمک خواهد کرد. اگر می خواهید به سرعت مشتریانی جذب کنید ، این ظاهر ممکن است موردی باشد که به آن نیاز خواهید داشت.

چراغ ها و روشنایی آرایشگاه مردانه

با چراغهای بزرگ و غول پیکر ، بزرگتر از آینه های آرایشگاه، دکور شیک بسازید. اگر آرایشگاه شما از سقف بالایی برخوردار است ، این ظاهر به بسیار جواب گو است . یک توری یا تکه های روی دیوار را در نظر بگیرید تا کمی رنگ روی دیواره های شما ظاهر شود.

پر کردن فضاهای خالی

در دکور یک آرایشگاه مردانه مخصوصا دکوراسیون کمد ها و قفسه ها نباید فضای خالی باقی گذاشت و باید آنها را پر کرد که این میزان از شلوغ بودن خودش باعث جذابیت دکور ارایشگاه میشود.

تبلیغات و بنرهای ایستاده جلوی درب آرایشگاه

استفاده از یک بنر استند ایستاده میتواند شما را به خوبی به رهگزان معرفی کند و در جذب مشتری برای آرایشگاه مردانه شما مفید واقع شود پس از آن قافل نشوید. میتوانید برای سفارش طراحی و چاپ یک بنر استند جذاب که در جذب مشتری موثر باشد با ما تماس بگیرید.

 استفاده از تابلوهای دیواری ، پوسترهای دیواری و سقفی در تزیین ارایشگاه مردانه

شما ممکن است بودجه ی کافی را برای عوض کردن سرامیک های کف مغاز آرایشگری خود را نداشته باشید  اما میتوانید با بودجه و هزینه کم برای شیک شدن دکور آرایشگاهتان از تابلو ها و پوستر های دیواری استفاده نمایید. در ضمن میتوانید برای خرید تابلوها و پوستر های زیبا برای آرایشگاه مردانه با تابلوگر تماس بگیرید. تقریبا مواردی که میتوانید از آنها برای ایجاد دکوراسیون زیبا کمک بگیرید و جذب مشتری کنید را ما بیان کردیم امیدواریم که نتیجه بخش باشد همچنین از تصاویر زیر که دکوراسیون های آرایشگاه های مردانه مختلف را نشان میدهد و برخی از آنها مربوط به دکوراسیون آرایشگاه مردانه سال 2018 و 2019 و 2020 میباشند هم جهت ایجاد زیبایی بصری بیشتر کمک بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *